KURUMSAL

1972 yılında EMTA olarak faaliyete başladığımız elektrik ve taahhüt sektöründe, ünvan değişikliğiyle SEMTA olarak yolumuza devam etmekteyiz. Kazandığımız tecrübeyle 2017 yılında da taahhüt işlerimizi başarıyla sürdürmekteyiz. Tecrübeli ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, kısa zamanda çok önemli projelere imza atmış bulunmaktadır. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi kalite ile birleştirerek sektördeki saygın yerimizi sağlamlaştırmış bulunmaktayız.

Semta Elektrik İnşaat Sanayi Taahhüt Ticaret Limited Şirketi 50 kisilik uzman kadrosu ve 250'ye kadar çıkabilen teknik kadrosuyla tüm ayrıntıları ile planlanmış projelere imza atmıştır. Gelişen teknolojideki yenilikleri, her ölçekteki uygulamalarında iş ortaklarıyla paylaşmaktadır.

Firmamız, sektöründe gerek işveren, gerekse diger kurumlarla uyum ve koordinasyon sağlaması ile tanınmış olup başarısını ekip çalışmasına ve samimiyete verdiği öneme borçludur.
Semta Limited, mesleki sorumluluğun gerektirdiği güvenilir mühendislik hizmetlerini vermeyi, siz değerli işortaklarına taahhüt etmektedir.

Semtaelektrik

Firmamızın sektör içindeki uzmanlık alanları: Konut Elektriği, Otomasyon ve Bilişim teknolojileridir. Katma değeri yüksek olan bu alanlarda her türlü kuvvetli ve zayıf akım altyapı işlerini gerçekleştirmektir. 

Teknik personel niteliğini her zaman yüksek tutmayı vizyon edinerek, çalışmayı her şeyin üstünde tutan firmamız her alanda kalitesini kanıtlamıştır. Her yaptığı işi kendi işi gibi gören, sonuna kadar işinin arkasında olma anlayışını hiçbir zaman terk etmemektedir.

Adres:

Regnum Astrum Towers B2 Blok No.7
Esenyurt-ISTANBUL


Email - Telefon:

info@semtasoft.com
Telefon: +9 02122109692 Fax: +9 02122109695